Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle

dziennik elektroniczny

aktualizacja: 13.09.2021

DZIENNIK ELEKTRONICZNY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

W naszej szkole  funkcjonuje dziennik elektroniczny UONET+.

Aby skorzystać z dziennika elektronicznego należy wychowawcy klasy podać aktualny adres e-mail.

W przypadku jakichkolwiek utrudnień i niedoskonałości prosimy o wyrozumiałość.

Aby zobaczyć informacje w e-dzienniku:

1.  Kliknij na adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się strona logowania, kliknij Zaloguj się.

2.  Następnie kliknij przycisk Załóż konto, wpisz swój adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

3.  Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

4.  Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne   hasło.

5.  Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

6.  Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

7.  Przeglądaj informacje, otwierając poszczególne zakładki.

8.  W przypadku zauważenia nieprawidłowości w danych osobowych ucznia poinformuj szkołę.

9.  Informacje na temat poruszania się w programie  znajdziesz w zakładce Pomoc.

10. Instrukcja dla rodziców jest na stronie: E-dziennik dla rodziców - instrukcja - Vulcan.edu.pl

*) Przeglądając w dzienniku elektronicznym informacje o postępch dziecka w nauce należy pamietać, że w naszej szkole  podstawową formą kontaktu w sprawie uzyskania informacji o ocenach są otwarte spotkania z rodzicami (wywiadówki).